Önemli Tarihler

Kongre Başlangıç Tarihi : 1 Kasım 2023
Kongre Bitiş Tarihi : 5 Kasım 2023
Bildiri Gönderim Son Tarihi : 29 Eylül 2023, Cuma

Genel Bilgiler

Kongre Tarihi ve Yeri

7. Ulusal Klinik Mikrobiyoloji Kongresi 1 -5 Kasım 2023 tarihleri arasında La Blanche Resort Otel Bodrum/ Türkiye’de yapılacaktır.

Kongre Dili

Kongre resmi dili Türkçe’dir.

Yaka Kartı

Tüm katılımcı ve refakatçilerin kongre merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında, stand alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları, kongrenin sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından gereklidir. Yaka kartı olmayan misafirler kongre aktivitelerine katılamayacaklardır.

Katılım Belgesi

Katılım belgeleri kongre bitiminde kayıt masasından dağıtılacaktır. Kurs katılımcıları için ayrıca sertifika verilecektir.

Davet Mektubu

Kayıt işlemlerini tamamlamış olan kongre katılımcılarına, talep etmeleri durumunda davet mektubu gönderilecektir. Bu davet mektubu sadece katılımcıların bağlı bulunduğu kurumlardan izin alabilmesine yardımcı olmak amacı taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamayacaktır.

Sergi Alanı

Kongre boyunca ilaç ve medikal cihaz firmaları ürünlerini sempozyum merkezinde kendilerine ayrılmış olan alanda sergileyebilecektir. Sergi alanı tüm kongre boyunca açık olacaktır.

Kayıt ve Danışma

Kayıt ve danışma masaları, La Blanche Resort Otel – Toplantı salonu fuayesinde her gün saat 08:00-19:00 arası açık olacaktır.

Transfer

Transfer talepleriniz için K2 Kongre ve Etkinlik Hizmetleri ile irtibata geçmenizi rica ederiz. Transfer ile ilgili bilgiler kongre boyunca danışma masalarından takip edilebilir.